قیمت استقرار تیم یار

درخواست مشاوره‌ و قیمت استقرار فضای کار تیم‌یار

در کوتاه‌ترین زمان فضای کار کسب‌وکارتان را راه‌اندازی کنید

با خرید مجوز کاربری فضای کار تیم‌یار، یک نرم‌افزار خام و بدون اطلاعات دریافت می‌کنید. اگر مجوز کاربری فضای کار تیم‌یار را تهیه کرده‌اید، وقت آن رسیده با کمک مهندسان استقرار تیم‌یار سریع و مطمئن آن را آماده‌ی استفاده‌ کنید.

برای مشاوره با مهندسان استقرار تیم‌یار و اطلاع از قیمت و شرایط استقرار فرم روبه‌رو را تکمیل کنید.

* نام

* نام خانوادگی

* موبایل

ایمیل

* نام شرکت

* صنف یا صنعت

* تعداد پرسنل

* استان

شرح تقاضا

 
 

 

سوال‌هایی که ممکن است در مورد استقرار فضای کار تیم‌یار داشته باشید

بله. با خرید مجوز کاربری فضای کار تیم‌یار، یک نرم‌افزار خام و بدون اطلاعات دریافت می‌کنید. برای راه‌اندازی فضای کار تیم‌یار خود نیازمند ورود اطلاعات و انجام تنظیمات پایه‌ی مختلفی مانند تنظیمات ادمین و کاربران، تعریف و کدگذاری محصولات، تنظیمات مالی و حسابداری و... هستید. با خرید استقرار، فضای کار کسب‌وکارتان را برای شما آماده‌ی استفاده می‌کنیم.

بله. به شرطی که استقرار یک سیستم وابستگی به استقرار سیستم خاص دیگری نداشته باشد (مثل رابطه‌ی وابستگی بین فروش و انبار)، می‌توانید تنها سیستم‌های مورد نظر خود را فعال کنید و به‌مرور زمان و همراه با پیشرفت کسب‌وکارتان، سایر سیستم‌های قدرتمند تیم‌یار را فعال کنید. هرچند در صورت استقرار کلیه‌ی سیستم‌های تیم‌یار تخفیف‌ها و پیشنهادهای متنوعی دریافت خواهید کرد.

بله، اما با ریسک و هزینه‌ی زمانی بسیار بالاتر از استقرار توسط متخصصان تیم‌یار. می‌توانید این امر را به متخصصان باتجربه‌ی تیم‌یار بسپارید (سریع و مطمئن) یا با خرید دوره‌های متنوع آموزشی تیم‌یار، خودتان مسئولیت انجامش را برعهده بگیرید (ریسک بالا، زمان‌بری بالا).

بسته به گستره‌ی کسب‌وکار شما و سیستم‌هایی که قصد استقرارشان را دارید، زمان استقرار متفاوت است. با تکمیل فرم درخواست قیمت استقرار، متخصصان استقرار تیم‌یار در فرایندی دوسویه با شما همراه می‌شوند و پس از انجام بررسی‌های مربوطه، قیمتی دقیق و متناسب با نیاز کسب‌وکارتان را به شما اعلام می‌کنند.

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}