تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۵/۲۳

معرفی جدیدترین محصول NetSuite، ابزاری برای مدیریت موثر موجودی

«Smart Count»، جدیدترین ابزار شرکت نِت‌سویت است که برای سرعت بخشیدن به فرایندهای مدیریت موجودی و بالابردن دقت آن طراحی شده است.

نت‌سویت در ماه جولای سال جاری برای کمک به حل چالش‌های درگیرکننده فرایندهای مدیریت موجودی، نرم‌افزار اسمارت‌کانت را طراحی کرده و توسعه داده است. این نرم‌افزار یک راهکار محاسبه موجودی است که هدف اصلی آن کمک به کسب‌وکارها برای مدیریت اثربخش موجودی مواد و کالاهاست. این راهکار با خودکارسازی شمارش موجودی و جلوگیری از بروز توقف‌ در آن زمان انجام فرایندهای کنترل و مدیریت موجودی را به حداقل می‌رساند.

این راهکار نرم‌افزاری با ساده‌‌سازی و خودکار کردن فرایندهای مدیریت موجودی باعث می‌شود در گام نخست، زمان مورد نیاز برای انجام کارها کاهش یابد و در گام دوم، با ارایه قابلیت‌های ویژگی‌های منحصربه‌فردی جلوی هدررفت منابع مالی و زمانی سازمان را می‌گیرد. برای مثال یکی از ویژگی‌های قابل توجه این نرم‌افزار مطلع کردن در لحظه کارکنان انبار از وضعیت شمارش مواد و کالاهاست تا آن‌ها بتوانند در زمان مناسب اشتباه‌ها و مغایرت‌ها را پیدا و رفع کنند. Smart Count با ساده‌سازی تمام فرایندها و ارایه پردازش در لحظه داده‌ها به بهتر‌شدن فرایند تصمیم‌گیری در سازمان هم کمک می‌کند. قابلیت‌های کلیدی Smart Count از این قرار است:

قابلیت مهم دیگری که این نرم‌افزار دارد یکپارچگی کاملش با نرم‌افزار اوراکل نت‌سویت است. این یکپارچگی به سازمان‌ها امکان می‌دهد جریان همیشگی و یکپارچه داده‌ها را سازمان جاری کنند و مدیریت اثربخش فرایندهای مدیریت موجودی را پیاده‌سازی کنند.  

 

منبع: erpnews

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}